Integracje

Kompleksowe rozwiązanie dla hotelu

Współpracujemy z wieloma partnerami technologicznymi. Dzięki integracjom z systemami rezerwacji online, księgowości, automatyką, zamkami hotelowymi nasz system staje się jednym kompleksowym rozwiązaniem dla hotelu.

1 Systemy rezerwacji oraz zarządzania dostępnością

Automatyczne pobieranie rezerwacji

Systemy te umożliwiają automatyczne pobieranie rezerwacji, w naszym systemie dodatkowo wszystkie składowe pakietów są rozbijane w podziale na poszczególne departamenty przychodowe – noclegi, gastronomię itp. zgodnie z konfiguracją i życzeniem klienta.

Nasz system pilnuje poprawności przesyłanych danych – kontrolujemy poprawność danych w zakresie duplikatów - sprawdzamy na podstawie numerów telefonów oraz adresów e-mail profile i nie pozwalamy założyć systemom rezerwacji kolejnych tych samych kontrahentów – to jeden z przykładów wielu przydanych funkcjonalności naszego systemu.


2 Księgowość

Kompleksowe rozwiązania używane przez tysiące firm i biur rachunkowych w całej Polsce.

Polecane przez nas rozwiązanie do prowadzenia księgowości. Lider na polskim rynku oferujący kompleksowe rozwiązania godne polecenia używane przez tysiące firm i biur rachunkowych w całej Polsce. Zapewniamy eksport dokumentów magazynowych, faktur itp. z naszego systemu bezpośrednio do księgowości. Jesteśmy partnerem technologicznym COMARCH, zapewniamy możliwość wdrożenia i utrzymania również systemu księgowego.

Wspieramy również inne rozwiązania:


3 Systemy zamków hotelowych

Automatyzacja procesu wydawania kart do pokojów hotelowych

Nasz system pozwala zautomatyzować proces wydawania kart do pokojów hotelowych minimalizując ryzyko błędu. Jednocześnie karty te po zainstalowaniu czytników lub użycia naszego systemu POS pozwalają na rozliczenie płatności na punktach w postaci kart prezentowych – voucherów, pozwalają również na ewidencję gości wchodzących do danych przestrzeni na punktach gastronomicznych lub podczas konferencji autoryzując te osoby oraz przeliczając je w celach statystycznych i porównawczych uprawnienia wynikające np. z prawa do skorzystania z danej oferty bufetowej czy bankietowej.

4 Klimatyzacja, systemy parkingowe, kody kresowe, systemy TV

Integracje z dowolnym partnerem technologicznym

Jesteśmy w stanie zintegrować się z dowolnym partnerem technologicznym. Wszystko zależy od potrzeb klienta oraz od otwartości interfejsów producentów firm trzecich. Zachęcamy do kontaktu z nami – odpowiemy na każde Państwa pytanie dotyczące zakresów integracji, zaprezentujemy posiadane rozwiązania.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Umów się na bezpłatną prezentację

Twój pierwszy krok do nowego systemu
© 2024
InteaHotel
HoReCa