1 Kontakt

Nie zajmiemy więcej niż 15 min.

Wypytamy się o charakterystykę Twojego obiektu / restauracji. O rzeczy, na które mamy zwrócić uwagę podczas prezentacji. Umówimy się na termin prezentacji oraz jej zakres.

2 Prezentacja

Nie da się pokazać szczegółów systemu informatycznego

Każdy system posiada lepsze i gorsze rzeczy. Chcemy zaprezentować najważniejsze funkcje, pokazać kompleksowość rozwiązania oraz pokazać jak szeroki zakres możliwości posiada nasz system. Oczywiście możemy się umówić na kolejne spotkania, tak aby zaprezentować nasz system i konkretne funkcjonalności już bardzo szczegółowo

3 Analiza wymagań 

Zbieramy dane szczegółowe

Zaczynając od tego ile osób będzie pracowało na systemie, ile powinno być punktów sprzedaży ( recepcja, punkty gastronomiczne, spa itp.), czy dział rezerwacji, mice, koordynacji są zintegrowane w strukturze obiektu, czy stanowią odrębne departamenty. Przyglądamy się oczekiwaniom w zakresie raportów oraz integracji – z zamkami, księgowością, oraz w zakresie systemów wspomagających sprzedaż – pobieranie rezerwacji, dostępności itp.

4 Umowa 

Najprostsza część 

Negocjujemy warunki, oraz czas realizacji wdrożenia.


5 Wdrożenie 

Szkolimy zespół według wcześniejszych ustaleń

Instalujemy sprzęt komputerowy, dokonujemy parametryzacji systemu pod Państwa indywidualne potrzeby.

6 Serwis

Po okresie dwóch miesięcy od wdrożenia pijemy kawę

Nikt do nas nie dzwoni, bo wszystko działa, a użytkownicy programu są zadowoleni z produktu. Taki przyświeca nam cel, oczywiście jesteśmy dostępni 24 h na dobę – w końcu pracujemy w branży horeca.

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Umów się na bezpłatną prezentację

Twój pierwszy krok do nowego systemu
© 2024
InteaHotel
HoReCa